В Україні розпочато реєстрацію для участі в національному мультипредметному тесті


Напередодні начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко поспілкувався з освітянами та розпитав, як триває підготовка учнів до першого важливого іспиту в їхньому житті.

Реєстрація для участі в НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня і відбудеться дистанційно.

Для реєстрації в НМТ потрібно створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • внести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2024 року.

Учні 11-х класів, які перебувають в Краматорську можуть скористатися допомогою управління освіти у реєстрації (вул. Катеринича, будинок 26, кабінет №12). При собі необхідно мати паспорт, РНОКПП (картка платника податків).

Також в управлінні освіти КМР створили на платформі дистанційної освіти Краматорська e-Case – Твій електронний портфель курси підготовки до НМТ.

На даний час доступні такі курси:

🔹Українська мова – 17 тем;

🔸Історія України – 32 теми;

🔹Математика – 46 тем;

🔸Англійська мова – додано матеріали перших 5 тем.

Наші вчителі вже працюють над розробкою курсу підготовки до НМТ з інших предметів, тому тем, по яких Ви самостійно зможете поглибити свої знання стане ще більше.

Платформа доступна за посиланням: ecase.kramuo.dn.ua.

Заклади загальної середньої освіти Краматорська продовжують набір учнів до профільних 10-х класів, процес розпочався 11 березня і триватиме до 11 квітня. Якщо учень визначився з закладом та профілем, завантажити зразок заяви на вступ можна тут: http://surl.li/guckv.