В трьох закладах культури міста проведено масштабні ремонтні роботи

04.06.2020, 13:25, 73,

 Під час карантину в трьох закладах культури Управління по гуманітарним питанням Краматорської міської ради проведено масштабні ремонтні роботи. Благоустрій внутрішнього простору виконано у приміщеннях Художньої школи, Школи мистецтв №3, та у Музеї історії міста Краматорськ. Роботи виконувались за підтримки міського голови Краматорська Андрія Панкова та за рахунок коштів міського бюджету.

     В Школі мистецтв №3 було виконано ремонт одночасно в одинадцяти навчальних класах – було укладено новий лінолеум та там, де це було необхідно, замінені вікна та двері. Також було відремонтовано деякі адміністративні приміщення.

     В Художній школі на першому та третьому поверхах за останні два місяці з’явилися нові двері. Також за останній рік в школі було відкрито нові навчальні класи, відремонтовано туалетні кімнати, встановлено нові двері. За багаторічну історію Художньої школи, такий масштабний ремонт проводиться вперше.

     В Музеї історії міста життя не припинялось навіть під час карантину – в деяких з його залів було проведено ремонтні роботи, перші з 1985 року, коли в музеї відбувалася його корінна реконструкція. В двох експозиційних залах та холі музею зроблено натяжну стелю та виконано монтажні роботи по відновленню сучасного освітлення.

     Віднині навчальний процес для юних митців буде більш зручним та комфортним, а у відвідувачів музею з’явиться можливість по новому побачити зібрані в відремонтованих залах експозиції.