В Красноторському старостинському окрузі на підземному газопроводі будуть проводитися ремонтні роботи


З 10.08.2021г.  будуть проводитись ремонтні роботи на  підземному газопроводі  середнього тиску з відключенням  наступних житлових будинків від газопостачання:

вул. Ташкентська, пр. Маневича, вул. Бєлгородська (з 1 по 39 будинок), пров. Бійський, вул. Терешкової (С. Параджанова), вул. Балашовська,

вул. Барвиста,вул. Булавіна, вул. Патона, вул. Казацької слави,

вул. Карбишева, вул. Лук’яненка,вул. Чуйкова  вул.Горкунова,

пров. Степовий, вул. Краматорська, вул. Сахарова.

Відновлення газопостачання буде здійснюватись після закінчення робіт відповідно до Правил безпеки.

Щоб уникнути проблем при подальшому пуску газу абонентам  необхідно:

1. Звернутись в Краматорське УГГ каб. № 18 для заключення договору на технічне обслуговування системи газопостачання, та в каб. № 16 для складання АКТу розмежування.

2. У випадку  заміни газових приладів необхідно надати виконавчу документацію на заміну приладів з організації, яка виконала заміну, за умови, що вона має дозвіл на проведення даного виду робіт, або звернутися в Краматорське УГГ для вирішення питання оформлення газових приладів.

3. При існуванні заборгованності за розподіл або спожитий природний газ здійснити оплату або звернутись в абонентний відділ Краматорського УГГ для укладання  договору реструктуризації.

Без допуску працівників УГГ в усі будинки для перевірки системи газопостачання на предмет витоків або порушень ПБСГ подача газу відновлена не буде.

            Довідки за телефоном (0626) 42-04-20

 

З повагою, адміністрація Краматорського УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»