В Краматорську триває робота по виявленню аварійних дерев


Відповідно до розпорядження голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 27.07.2021 № 8 спеціалістами управління з питань цивільного захисту продовжується обстеження території міста щодо виявлення та обліку дерев, що знаходяться в небезпечному (аварійному) стані.

В період з 16 по 20 серпня проведено обстеження територій 5 загальноосвітніх шкіл, 6 дитячих садочків, 6 комунальних закладів охорони здоров’я, Шкіл мистецтв №1 і №3, клубів «Зоря» (сел. Ясногірка) і «Міленіум» (сел. Малотаранівка), а також декількох ділянок міських вулиць центральної частини міста, мікрорайонів «Даманський» та «Новий Світ».

В результаті обстежень виявлено 1328 дерев, які потребують першочергових робіт з їхнього видалення (повністю сухі) або обрізки (мають численні сухі гілки).

Від початку роботи з обстеження території міста на території комунальних закладів освіти, культури і охорони здоров’я, а також вулиць міста було виявлено 3535 дерев, що знаходяться в небезпечному (аварійному) стані.

Інформацію щодо виявлених аварійних дерев надано до управління житлово-комунального господарства для планування відповідних робіт.

Управління з питань цивільного захисту