В Краматорську триває робота по наведенню порядку біля центрального ринку

31.03.2021, 08:19, 1135,

Під керуванням заступника міського голови Краматорська Валерія Радченка відбулась робоча нарада з питань функціонування стихійних ринків

«До нас звертаються мешканці вулиць Паркова та М. Приймаченко зі скаргами на стихійні ринки. Псуються газони, порушуються правила благоустрою, не дотримуються карантинні норми, порушуються правила торгівлі (ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Забороняє торгувати в містах із рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях)», – сказав Валерій Радченко.

Під час робочої наради прийнято рішення створити рейдову групу для наведення порядку біля центрального ринку на вулицях Паркова та М.Приймаченко. До групи увійшли представники поліції, відділу комунального господарства, відділу споживчого ринку, підприємництва та регуляторної політики. Їх задача проводити роз’яснювальну роботу та виявляти порушників адміністративного законодавства.

Крім того, на нараді було розглянуто питання порушень правил паркування транспортних засобів. Для контролю та вирішення цієї проблеми також створено робочу групу.