В гості до краматорських рятувальників завітали школярі


Вже стало доброю традицією, що в гості до краматорських рятувальників приходять на екскурсію діти. Співробітники ДСНС завжди раді юним гостям і з задоволенням розповідають про свою професію. Зокрема, 10 вересня до рятувальників 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області завітали учні ЗОШ №15 м. Краматорськ.

Під час  заходу підростаюче покоління познайомили з професією рятувальника, специфікою діяльності та основними напрямками роботи. Учні ознайомилися з бойовим спорядженням вогнеборців та аварійно-рятувальним обладнанням, за допомогою якого було проведено величезну кількість реальних рятувальних робіт та надано своєчасну допомогу не однієї сотні людей. 

Великий інтерес у хлопців та дівчаток викликала бойова екіпіровка вогнеборців, найбільш сміливі скористалися можливістю її приміряти та відчути себе справжнім рятувальником, який ось-ось відправиться на гасіння пожежі.

Крім демонстрації пожежної техніки вогнеборці нагадали учням, як правильно поводитися під час пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів, номери телефонів екстрених служб. Діти уважно слухали вогнеборців, задавали багато цікавих для них питань і намагалися показати свою обізнаність в області безпеки життєдіяльності.

Захід пройшов у дружній та позитивній атмосфері. Підлітки із задоволенням ділилися враженнями один з одним від побаченого та відзначили, що робота рятувальника дуже складна і відповідальна, тому що вони одні з перших приходять до людей на допомогу в екстремальних ситуаціях.

12 Державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області