Увага питанням мінної безпеки


26 січня 2022 року в будівлі виконкому відбулося засідання Координаційної групи з реалізації проектів і програм з протимінної діяльності та організації роботи з навчання населення з питань попередження небезпек від мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Зазначену Координаційну групу було утворено розпорядженням голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 21.06.2021 № 7. До складу групи увійшли спеціалісти управлінь та відділів міської ради, а також фахівці ДСНС, поліції та Краматорських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

У засіданні Координаційної групи взяла участь Марина ХОЗІНА – державний експерт експертної групи з гуманітарного розмінування Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка розповіла про напрямки роботи свого міністерства у сфері мінної безпеки.Під час засідання обговорювалися питання організації інформаційно-просвітницької роботи серед всіх верств населення, зокрема дітей, з питань мінної безпеки, спрямованої на підвищення обізнаності громадян щодо порядку правильних дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. За результатами обговорення було запропоновано низку заходів, які будуть проводитися на території міста Координаційною групою, у тому числі із залученням міжнародних організацій.