Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради розпочало прийом документів претендентів на присудження щорічної разової премії Краматорської міської ради у сфері культури та мистецтва «Обдарованість»


Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради розпочало прийом документів претендентів на присудження щорічної разової премії Краматорської міської ради у сфері культури та мистецтва «Обдарованість» краматорських дітей та молоді віком від 7 до 18 років – учнів, вихованців, що навчаються (займаються) у закладах, колективах культури і мистецтва усіх форм і типів власності. Претенденти на присудження премії мають бути зареєстровані на території міста Краматорськ та представляти його на фестивалях, конкурсах, чемпіонатах обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів тощо.

Присуджуються премії за номінаціями: -музичне мистецтво (виконавство, композиторська творчість); -образотворче мистецтво (живопис, графіка, скульптура, ужиткове мистецтво); -хореографічне мистецтво (виконавство); -театральне мистецтво (виконавство); -літературна творчість (поезія, проза, драматургія, журналістика).

Пропозиції щодо кандидатів на нагородження Премією можуть вносити: відділ культури, управління освіти, загальноосвітні школи та позашкільні заклади, заклади культури, громадські організації, об’єднання, асоціації, які готують наступні документи:

– подання про призначення стипендії (погоджене педагогічною, художньою, піклувальною радою закладу); – довідка- подання (відомості про кандидата: прізвище, ім’я, по батькові; дата, місяць та рік народження; адреса проживання; телефон, відомості про колектив, у якому займається кандидат, прізвище, ім’я, по батькові його педагога, керівника); – відомості про юридичного представника неповнолітнього кандидата та згода від юридичного представника неповнолітнього кандидата або повнолітнього кандидата на обробку персональних даних; -довідка про досягнення кандидата на здобуття премії; – копії нагород (дипломів, сертифікатів, почесних грамот) колективу чи окремого виконавця, кандидата на нагородження, підтвердження публікацій у виданнях або збірки творів, за поточний та попередній рік; – копія свідоцтва про народження.

Неповний пакет документів розглядатися не буде. Премія призначається одному учневі один раз. За особливі досягнення премія може призначатись повторно, але не частіше, ніж два роки поспіль.

З Положенням про щорічну разову премію Краматорської міської ради у сфері культури та мистецтва «Обдарованість» (у новій редакції), затвердженим рішенням міської ради від 25.07.2018 № 41/VII-353 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2016 № 4/VII-88 «Про щорічну разову премію Краматорської міської ради у сфері культури та мистецтва «Обдарованість»» можна ознайомитись за посиланням http://www.krm.gov.ua/UserFiles/dl/resh_41_7_353.pdf

Документи приймаються у паперовому вигляді до 20.09.2020р. у відділі культури управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради за адресою: м. Краматорськ, бул. Машинобудівників 37, к. 213, 214, 215; тел. – 48-99-92.