Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради оголошує громадські обговорення щодо присвоєння комунальному закладу «Спортивний комплекс «АВАНГАРД» ім’я народного Героя України Степана ЧУБЕНКА


Мета обговорення зазначеного питання – створення умов, що сприяють залученню усіх верств населення міста до громадського, політичного, соціально-економічного, культурно спортивного життя суспільства, популяризації ролі та важливості участі як молоді так і людей похиленого віку у процесі ухвалення рішень та залучення до участі у громадському житті, до прийняття рішень на всіх етапах формування та реалізації цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Краматорську.

Обговорення відбувається з врахуванням Постанови КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20 жовтня 2021 року №39.

Пропозиції та зауваження до громадського обговорення приймаються з 31 січня по 01 березня 2022 року (включно) на електронну пошту управління фізичної культури та спорту (yprkramsport@ukr.net) або у паперовому вигляді за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 66, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313.

До розгляду не приймаються пропозиції, які мають неконкретний характер, містять ненормативну лексику, наклепи, образи та суперечать чинному законодавству України.

Всі отримані пропозиції будуть опрацьовані до 15 березня 2022 року (включно).

Інформація про результати обговорення з громадськістю та стан врахування пропозицій буде оприлюднена на інформаційному порталі Краматорської міської ради.

Контактна особа – начальник відділу організаційної, правової та кадрової роботи Управління фізичної культури та спорту Олександр ГЛУЩУК, (095) 675 19 92.

Для надання пропозицій заповніть,будь-ласка, веб-форму: