Учням шкіл міста, які залишаються в Краматорську, допоможуть дістатися до місця здачі НМТ


Олександр Гончаренко, начальник Краматорської міської військової адміністрації провів оперативну нараду з керівництвом управління освіти та директорами шкіл міста.

У цьому році, як і в попередньому, випускники загальноосвітніх закладів середньої освіти, які залишаються у Краматорську, складатимуть національний мультипредметний тест у місті Дніпро, Дніпропетровської області.

Ті ж учні, які евакуювались з міста раніше можуть вибрати інший зручний пункт здачі НМТ по всій території України.

З поміж 1171 випускника 11-х класів, зареєструвались на фінальне тестування 846 учнів, 146 учнів зазначили, що станом на сьогодні вони знаходяться у Краматорську.

Для цих випускників пунктом здачі визначено місто Дніпро. Над їх підвезенням на тестування працюватиме Управління освіти КМР.

Також Краматорськ продовжує отримувати від благодійників технічні засоби для покращення ситуації із доступом учнів до освіти — хромбуки, ноутбуки, планшети тощо. Розподіленням техніки, згідно потреб, займаються в адміністрації шкіл та управлінні освіти.

Продовжується набір учнів у 1-ші та 10-ті класи, детальніше з переліком закладів та профілів можна ознайомитись за посиланням — https://ecase.kramuo.dn.ua/secondary-education.

Також в Краматорську розпочинають аналіз потреб учнів в літньому оздоровленні. Невдовзі адміністрації закладів мають провести відповідні опитування серед батьків та сформувати запит.