У ТТУ запрацював сучасний автомийний комплекс закритого циклу

13.07.2020, 15:01, 109,

Сьогодні міський голова Андрій Панков разом із своїм заступником Сергієм Боєвським з робочою нарадою відвідав новий об’єкт та перевірив його роботу.

Відтепер увесь комунальний пасажирський транспорт буде проходити мийку у сучасному комплексі, який працює у так званому закритому циклі – очищує стічну воду та використовує її повторно при дотриманні екологічних вимог, згідно діючого законодавства.

В умовах пандемії та запобігання поширенню коронавірусу запуск цього об’єкту має неабияке значення – адже пасажирським транспортом щодня користуються тисячі мешканців та гостей Краматорська. Рухомий склад комунального підприємства ТТУ щоденно проходить мийку та дезінфекцію салонів, аби бути безпечним для пересування.

Проект «Реконструкція мийно-прибирального відділення та грязевідстійника тролейбусного депо КП «КТТУ» був розроблений у 2017 році, вартість робіт склала 3,1 млн. грн.

Після вводу в експлуатацію технічна потужність дозволить виконувати автоматичне миття рухомого складу в кількості 5-6 одиниць на годину, зазначають на підприємстві. Встановлене обладнання забезпечить збір та подальше очищення стічних вод для повторного застосування.

«Краматорськ та комунальне підприємство, яке відповідає за збереження життєдіяльності міста та виконує перевезення мешканців, у першу чергу повинно відповідати усім стандартам безпеки та якості пасажирського транспорту», – підкреслив Андрій Панков. – «Нові закуплені автобуси та тролейбуси відповідають сучасним екологічним вимогам та вимогам доступності для маломобільної категорії громадян. Тепер дійшла черга і до реконструкції обладнання, що обслуговує цей новий транспорт».