У ЦПМСД № 2 додатково посилено прийом хворих із температурою

29.09.2020, 09:40, 130,

Учора у соцмережах з’явилася інформація про чергу хворих на прийом до лікаря у центральної частини міста – у амбулаторіях 1-4 ЦПМСД № 2.

Як повідомили у відділі охорони здоров’я,  при вході у медичний заклад проводиться температурний скринінг, та у разі якщо у відвідувача виявляться підвищена температура, його спрямовують до окремого входу, де прийом веде лікар в захисному костюмі.

Зазвичай щоденно на такий прийом до лікаря приходять 20-30 пацієнтів. Учора, в понеділок, кількість звернувшихся по медичну допомогу склала приблизно 80 осіб, тому утворилася черга.

Сьогодні, реагуючи на потреби населення, прийом ведуть вже 2 лікаря та 2 медичні сестри за графіком: 1 бригада 7.00-15.00, 2 бригада 9.00-17.00.

Крім того, ті мешканці, які відчувають симптоми захворювання, можуть проконсультуватися із своїм сімейним лікарем по телефону, або у разі якщо відразу не можуть отримати відповідь, зателефонувати в реєстратуру та залишити свій номер – через деякий час сімейний лікар сам перетелефонує та надасть консультацію. Актуальні контактні телефон и знаходяться на сайті http://cpmsd2.in.ua/

Будь ласка, зберігайте спокій та дотримуйтесь усіх проти епідеміологічних заходів. Бережіть себе і близьких. А у разі відчуття симптомів без зайвої потреби не залишайте місця проживання.