У сквері Слави побудують новий дитячий майданчик

19.05.2020, 16:49, 74,

 Сьогодні з цього приводу на місці майбутнього майданчика виїзну робочу нараду провів заступник міського голови Сергій Боєвський. У зустрічі взяли участь також керівники підприємств-розпорядників коштів, які і займатимуться його створенням.

     Приблизно сім років тому у Сквері Слави, неподалік від Будинку культури імені Л.Бикова, було встановлено дитячий майданчик. Восени 2019 року постало питання про проведення там капітального ремонту, на що, за результатами обстеження, необхідно було трохи більше ніж 200 тисяч гривень. Під час планово-бюджетної комісії міської ради депутат Андрій Безсонний запропонував збільшити фінансування на цей об’єкт, з огляду на те, що майданчик користується значним попитом серед місцевих дітлахів і, подекуди, місця вистачає не всім. Цю пропозицією підтримали й інші депутати, і окрім поточного ремонту старого майданчику, вирішено звести абсолютно новий.

     «Міський голова Андрій Панков наголошує на необхідності поступового розширення безбар’єрного простору в місті, аби кожен його мешканець почував себе максимально комфортно», – підкреслює Сергій Боєвський. – «Ми тісно співпрацюємо з представниками комітету доступності міста, враховуємо їх думку при плануванні робіт, тому новий майданчик будуємо з дотриманням вимог створення інклюзивного простору – частина нового обладнання буде пристосоване для дітей з інвалідністю».