У селищі Іванівка Краматорської територіальної громади триває реконструкція дитячого садка

23.01.2022, 14:32, 438,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним відвідали з робочим візитом селище Іванівку та ознайомилися з ходом реконструкції нежитлової будівлі під дошкільний навчальний заклад.

Будівельні роботи  на об’єкті розпочалися минулого року. Наразі  виконано 65% запланованого, і у 2022 році реконструкція має завершитися.

За проєктом передбачено перепланування та оздоблення внутрішніх приміщень, утеплення фасадів, оснащення меблями та сантехнічним обладнанням, влаштування систем вогнезахисту та пожежної сигналізації, відновлення інженерних мереж водопостачання, каналізації, теплопостачання, електропостачання та системи опалення, благоустрій території, встановлення обладнання для дитячих майданчиків, влаштування засобів доступності для МГН тощо.

Наразі тривають внутрішні роботи: фарбують стіни, укладають плитку, лінолеум, оздоблюють майбутні ігрові кімнати, встановлюють сантехніку. Всього заклад розрахований на 69 дітей та 26 працівників.

Міський голова зазначив, що згодом Іванівка отримає сучасний та комфортний дитячий садок, і мешканцям селища не доведеться тепер возити дітей до сусідніх населених пунктів чи залишати вдома.

Кошти на реалізацію проєкту було виділено з місцевого  та державного бюджетів (кошти ЄІБ, Програма Президента України «Велике будівництво»).