У ліцеї № 35 з’явився новий спортивний майданчик

18.09.2020, 11:00, 127,

Привітати школярів з цією визначною подією завітав краматорський міський голова Андрій Панков.

 У ліцеї навчається 1089 дітей. Кожного дня на спортмайданчику займаються фізичною культурою, ігровими видами спорту до 700 учнів, ще приблизно 100 приходять  на майданчик після уроків.

Облашутвання спортивного багатофункціонального майданчику, який включає в себе спортивне обладнання для гри у баскетбол, волейбол, великий теніс, гандбол і міні футбол, популяризує здоровий та активний спосіб життя. Майданчик може бути використаний спортивними секціями для проведення занять з фізичної культури, змагань та чемпіонатів.

«Школи нашого міста останні 5 років суттєво оновлюються. На сьогоднішній день це стало можливим завдяки тісній і плідній співпраці із владою області, – підкреслив Андрій Панков. – Ми, як краматорське самоврядування, і далі продовжуватимемо роботу із розбудови спортивної інфраструктури шкіл Краматорська, щоб уроки фізичного виховання ставали більш різноманітними і цікавими».

Міський голова привітав учнів та виконав перший удар по футбольним воротам, а ті, у свою чергу, продемонстрували свої таланти у різноманітних видах спорту та танцях.

Довідка.

Проектна вартість об’єкту «Реконструкція спортивного майданчика з улаштуванням мультифункціонального майданчику для занять ігровими видами спорту на території загальноосвітньої школи №35 у м. Краматорськ за адресою м. Краматорськ, вулиця Ювілейна, 46» склала 3,5 млн. грн. Джерелами фінансування стали міський, обласний та державний бюджети.

Ліцей бере на себе відповідальність забезпечити охорону спортивного майданчику, здійснювати контроль за використанням майданчику в позаурочний час, стежити за порядком та чистотою.