У Краматорсьу вшановують захисників України

29.08.2020, 11:11, 76,

Сьогодні в нашій державі відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверинітет і територіальну цілісність України. Меморіальний захід у Краматорську відбувся на території військової частини 81 аеромобільної бригади за участі військовослужбовців, представників органів місцевого самоврядування, прикордонників, спільного центру ЦВС Краматорськ, військового комісаріату та членів родин загиблих військовослужбовців та цивільних осіб.

За останні шість років 99 військовослужбовців цієї бригади віддали свої життя життя за Незалежність нашої Держави. Від імені міського голови Андрія Панкоа до присутніх звернувся його заступник. “Ми шануємо усіх, у кого життя забрала війна. Особливо воїнів, котрі захищають нашу державу від ворогів. Вічна їм слава та шана”, – підсумував Сергій Боєвський.

Військовий капелан 81 окремої аеромобільної бригади отець Василь Іванюк зачитав молитву. У ній він пригадав прізвища хлопців та дівчат, військових і цивільних. Скорботний дзвін пролунав 99 разів.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу