У Краматорсьrу сильно погіршились погодні умови

25.12.2020, 18:51, 1741,

У зв’язку з суттєвим погіршенням погодних умов на дорогах та тротуарах міста – ожеледиця. Задіяна уся наявна техніка КП “ДРУАС”. Також залучається техніка підрядних організацій. Дороги обробляють пісково-сольовою сумішшю, а також соляним розчином.

Шановні мешканці Краматорська! Закликаємо вас у ці години утриматись від переміщень особистим транспортом. Будь ласка, не залишайте транспорт на узбіччях, а у дворах паркуйте його так, щоб не заважати проїзду спеціалізованої техніки, у тому числі сміттєприбиральної.

Погіршення погодних умов було очікуваним, обробка доріг виконувалась заздалегідь, проте наявної техніки, на данний момент, не достатньо. Ліквідації наслідків негоди сильно заважає дощ при мінусовій температурі. Дорожні служби роблять усе можливе, аби забезпечити безперебійну роботу громадського транспорту та проїзд основними дорогами міста. Тільки від КП «ДРУАС» працюють 10 одиниць  техніки.

До обробки внутрішньо-дворових доріг залучаються двірники КК Ладіс та ОСББ, згідно закріплених ділянок. Заявки містян, що передаються через диспетчерську службу 1505, обробляються максимально оперативно.

Також ліквідувати наслідки негоди та координувати роботу міських комунальних служб допомагають представники ДСНС та патрульної поліції. Щодвадцять хвилин оперативне зведення передають особисто міському голові Олександру Гончаренко.