У Краматорську знов активізувались крадії обладнання на електромережах

29.05.2020, 09:18, 68,

 Учора близько дев’ятої години вечора відбулось часткове відключення електропостачання у центрі міста. Аварійна бригада Краматорського РЕМ, займаючись відновленням живлення виявила, що невідомими особами було викрадено броньований свинцевий захист на чотирьох силових кабелях.

     Упродовж вечора та ночі виконувались аварійні роботи, абонентів підключали за тимчасовими схемами. На сьогоднішній ранок без світла залишаються 2 житлові будинки за адресами Паркова 14,16 та магазин АТБ – Паркова, 18. Усього 135 абонентів по ТП325. Аварійні бригади продовжують ремонтні роботи, орієнтовний час завершення – 16:00.

     Керівництво Краматорського РЕМ вже звернулося із відповідними заявами до правоохоронців.

     Також упродовж учорашнього дня лиха наробила негода: світло було частково відсутнє на селищах Біленьке, Ясногірка, Веселе, Жовтневе. Вночі аварійні бригади Краматорського РЕМ виконували ремонтні роботи, майже усі пориви ліквідовано. Станом на ранок без світла залишаються 130 абонентів на селищі Веселому (ТП21) та 276 абонентів на Біленькому (ТП316). Ремонт по Веселому буде завершено до 12 години, по Біленькому – до 16 години.

     Звертаємо увагу мешканців міста!

     Останнім часом на території Краматорська почастішали випадки крадіжок ключових елементів мереж електропостачання інфраструктурних об’єктів міста, через що без світла залишаються цілі мікрорайони. Закликаємо краматорчан бути пильними та повідомляти про всі випадки робіт на електричних мережах міста, трансформаторних підстанціях та інших об’єктах енергопостачання.

     Інформацію необхідно надавати на номер цілодобової гарячої лінії за телефоном 1505 та на номер національної поліції 102.