У Краматорську житловий фонд готують до зими 2023/2024


У межах підготовки до проходження осінньо-зимового періоду фахівці обслуговуючих компаній продовжують профілактичне обслуговування житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури до холодів. Загальний стан готовності об’єктів по місту Краматорськ наближається до 84%.

Разом із тим підприємства-теплопостачальники продовжують планове обслуговування магістралей, виконують аварійні ремонти, проводять гідравлічні випробування та опресування мереж.

КП “ДРУАС” працює над утриманням вулично-дорожньої мережі міста, систематично виконують заходи з благоустрою територій загального користування тощо. Також фахівці підприємства виконують поточний ремонт мосту у селищі Біленьке по вулиці Смілянський. У зв’язку з цим змінено схему руху транспорту на даній ділянці, а також тимчасово скореговано автобусний маршрут №11/№11Л.

Фахівці ліфтового господарства продовжують обстеження обладнання. З наявних у місті 741 ліфта працює вже 585.

Краматорське управління з газопостачання та газифікації системно виконує роботи з обслуговування вузлів та з’єднань внутрішньобудинкових мереж. Зазвичай, виконання робіт вимагає припинення газопостачання для цілого будинку, проте на підприємстві наголошують — роботи виконують оперативно, тож газ споживачі отримують вже за 2-3 дні після початку ремонтних робіт. Також упродовж цього тижня краматрорці могли відчувати стійких запах газу в місті. Це пов’язане з тим, що газовики виконують планове наповнення системи одорантом — саме він надає побутовому газу специфічного стійкого запаху.

Не дивлячись на повномасштабне вторгнення, постійні обстріли, пошкодження інфраструктури та безпосередню загрозу для працівників підприємства КВП “Краматорський водоканал” ні на мить не припинив роботи з ремонту, обслуговування мереж та обладнання систем водопостачання та водовідведення нашого Краматорська.