У Краматорську збільшується споживання води

24.06.2020, 08:51, 211,

На минулому тижні комунальні підприємства, що забезпечують життєдіяльність міста, працювали у штатному режимі. Здійснювалось прибирання вулиць, тротуарів, автодоріг. Виконано поточного ремонту шляхів загальною площею 4 650 м 2 та аварійних ділянок по вул. Сіверській, вул. К. Гампера, вул. Шкільній, проспекту Металургів.

    КАТП було вивезено майже 900 тонн сміття. «Міськсвітло» проводило обрізку дерев, заміну мереж та ламп, демонтаж опор, ремонт кабелю.

    Середньодобова подача води за тиждень у Краматорську склала 48,1 тис. м³/добу, рівень попереднього тижня – 46,1 тис. м³/добу.

    Протягом тижня мали місце скарги на короткочасну відсутність води в деяких районах міста, які були пов’язані з виконанням ремонтних робіт на водопровідних мережах. Збільшення скарг від мешканців пов’язані з підвищенням температурного режиму, що сприяє збільшеному розбору води населенням селищ для поливу присадибних ділянок. КВП «Краматорський водоканал» забезпечував водопостачанням населення шляхом підвезення питної води спеціальним автотранспортом.

    За період з 15 по 21 червня КВП «Краматорський водоканал» виконано роботи з усунення аварій та засипці порушених територій загальною площею 54 м².

    Маршрути міста обслуговувались 28 од. тролейбусів та приблизно 113 од. автобусів (15 – комунальних, 98 – приватних). Перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування здійснювалося за умови наявності у пасажира «спеціального квитка». Крім того, всі пасажири в період карантину зобов’язані мати на собі засоби індивідуального захисту (медична маска). За її відсутності вхід в салон транспортного засобу забороняється.