У Краматорську збільшується кількість пунктів видачі інсуліну

24.04.2020, 13:43, 78,

Тривалий час хворі на діабет мешканці нашого міста отримували інсулін лише в одній аптеці №302 мережі Державного комунального підприємства «Фармація», що розташована на мікрорайоні Станкобуд. Після введення карантину проблема стала гострішою, адже зараз громадський транспорт перевозить тільки працівників критичної інфраструктури.

     Найближчими днями таких пунктів видачі побільшає, один додасться у Соцмісті, інший – в старій його частині. Зараз аптеки завершують процедуру отримання дозвільних документів Міністерства охорони здоров’я на роботу з електронним реєстром пацієнтів, що потребують інсулінотерапії. Таким чином, аптека №302 продовжить обслуговувати хворих, що закріплені за КНП «Міська лікарня № 2». А от пацієнтів першої та третьої міських лікарень, а також Дитячого територіального медичного об’єднання обслуговуватимуть дві інші аптеки розташовані за адресами вул. В.Стуса, 54 та вул. Шкільна 10.

     Окрім того, у квітні виникли затримки із видачею інсуліну. Та проблему вже вирішено. Вона була викликана тим, що гроші на ці ліки передають у вигляді субвенцій із державного бюджету міському. Перший транш був розрахований на перший квартал. Другий транш, що закриває потреби на другий і третій квартал, надійшов тільки 21 квітня. Аптека на «Станкобуді» вже почала видачу інсуліну, інші дві почнуть видачу як тільки із міністерства надійдуть оригінали дозволів на роботу із Державним реєстром хворих на цукровий діабет.