У Краматорську завершуються будівельні роботи на багатьох об’єктах

06.10.2020, 08:38, 88,

Краматорськ продовжує демонструвати високі темпи виконання робіт з реконструкції на багатьох об’єктах інфрастукрутри: у сквері профспілок та на бульварі Машинобудівників, реконструкції приміщень лікарні № 3.

  • Так, на даний час виконано внутрішнє оздоблення приміщень (плитка підлоги, стіни), установку дверних блоків, монтаж системи вентиляції та обладнання, спеціальне оздоблення рентген кабінетів та облатшування електрики (розетки + освітлення) у проєкті «Реконструкція внутрішніх приміщень травматологічного корпусу КНП «Міська лікарня №3», розташованої за адресою м. Краматорськ, вул. Героїв України, 17. Коригування.»

  • У сквері Профспілок укладається ФЕМ та тактильна плитка (роботи на завершальній стадії), установлюються ліхтарі освітлення. Проходить підготовка до іспиту фонтанного обладнання та наповнення водою басейну фонтану.

  • «Реконструкція території міста від пл. Миру до пл. Комсомольської слави» – наразі цей об’єкт готується до передачі в експлуатацію.

  • У сквері по бул. Машинобудівників від вул. Дружби до вул. Паркової проводять заміну труб теплотраси (остання з 3х ділянок), укладають ФЕМ плитку на ділянках теплотрас, встановлюють лавочки та урни,  здійснюють благоустрій з озелененням території (висадка дерев).