У Краматорську затвердили персональний склад Батьківської ради міста

01.07.2020, 18:10, 68,

Сьогодні під час чергового засідання члени виконавчого комітету Краматорської міської ради затвердили персональний склад Батьківської ради. До нього увійшли представники 43 навчальних закладів міста, із представлених у місті 65. Десь були некоректно складені протоколи, або у них допущені помилки, частина протоколів була подана після офіційного завершення прийому документів. Були й такі заклади, які взагалі не висували своїх представників.

     «Я сподіваюсь, це стане початком плідної співпраці батьківських комітетів із владою міста, аби ми мали нагоду отримувати інформацію про те, що відбувається в школах не тільки з точки зору її офіційної подачі управлінням освіти, але й з точки зору батьків», – наголосив міський голова Андрій Панков, вітаючи прийняття цього рішення.

     Тож завданням перших зборів цього консультативно-дорадчого органу буде прийняття відповідних змін до статуту, аби найближчим часом кожен із 65 закладів освіти мав свого представника на рівні Батьківської ради міста.

     Також члени виконкому заслухали доповідь в.о. начальника відділу комунального господарства з приводу стану зелених насаджень у місті. Він повідомив, що видалення аварійних дерев відбувається лише після висновку відповідної комісії, що виконує обстеження та складає акт про необхідність проведення робіт із ліквідації таких дерев. За 2020 рік було видалено 83 аварійних дерева, на цю роботу було витрачено 175 тисяч гривень. На вартість видалення впливають такі чинники як товщина дерева, його висота та місце розміщення, що може тягнути необхідність залучення спеціальної техніки, більшої кількості людей для проведення робіт. Усього на сьогоднішній день заактовано таких, що підлягають видаленню 281 дерево. Щоправда, процес декілька уповільнився, бо коштів на виконання цього роду робіт не вистачає. «Це не вихід із ситуації, казати що грошей не вистачає», – каже міський голова. «Ваша задача знайти аргументовано та планомірно довести до депутатів, що необхідність видалення цих дерев – це не примха. Часто це дійсно загроза майну, а в деяких випадках, і життю мешканців Краматорська».

     Окрім того, бувають ситуації коли знесенню аварійних дерев заважають протиріччя між мешканцями будинків. Часто заява про необхідність видалення аварійного дерева, навіть заактованого як такого, що несе загрозу оточуючим, викликає обурення у деяких мешканців будинків. Вони заважають роботі спецтехніки або взагалі не допускають її до місця виконання робіт. З метою вирішення цього питання в цьому році всі дерева, на які складено акти будуть обстежені додатково.