У Краматорську запрацює пересадочний квиток

01.04.2021, 14:53, 1513,

З 2 квітня згідно з рішенням виконкому Краматорської міської ради від 17.03.2021 на автобусних маршрутах №33 «с. Шабельківка – НКМЗ» та №16а «с. Городещино – мкр-н Лазурний» розпочне свою дію пілотний проєкт «Пересадочний квиток».

Враховуючи результати проведених зустрічей у селищах Городещино, Іванівка, Шабельківка та обговорень з мешканцями міста, в роботу автобусних маршрутів №16а та №33 були внесені наступні зміни:

  • на автобусному   маршруті   №16а   збережено   рейси   сполученням «с. Городещино – мкр-н Лазурний» в ранкові часи «пік»;
  • на автобусному маршруті №16а з с. Городещино збільшена кількість рейсів з 19 до 25;
  • на автобусному маршруті №33 з с. Шабельківка збільшена кількість рейсів з 16 до 19;
  • графіки  руху  автобусів  по    автобусному маршруту  №16а   з с. Городещино продовжено до 22.15 год.;
  • графіки руху автобусів по автобусному маршруту №33 з с. Шабельківка продовжено до 19.15 год.

На маршруті № 16А (Городещино-Лазурний)

Перші три рейси з с. Городещино о 05:35, 06:15, 07:00 автобуси здійснюватимуть за повною схемою руху «с. Городещино – мкн Лазурний»

Потім:

2 автобуси здійснюватимуть перевезення пасажирів за схемою руху «с. Городещино – вул. Центральна (“Новий Світ”)»;

2 автобуси здійснюватимуть перевезення пасажирів за схемою руху «мкн Лазурний – вул. Центральна (“Новий Світ”)».

На маршруті №33 «с. Шабельківка – НКМЗ» 2 автобуси здійснюватимуть перевезення пасажирів за схемою руху «с. Шабельківка – вул. Центральна (“Новий Світ”)».

Пересадка у прямому напрямку буде здійснюватись з автобусного маршруту №16А «с. Городещино – вул. Центральна» та №33 «с. Шабельківка – вул. Центральна»

на автобусні маршрути:

№5А «с. Веселе – с. Ясногірка»;№11 «Привокзальна площа – с. Біленьке»; №16А «вул. Центральна – мкн Лазурний»;

на тролейбусні маршрути:

№5 «Залізничний вокзал – ЕМСС»;№6 «Залізничний вокзал – КТТУ»;№7 «ЕМСС – КПД»; №7А «НКМЗ – КПД».

Пересадка у зворотному напрямку буде здійснюватись

з автобусних маршрутів:

№11 «Привокзальна площа – с. Біленьке», №5А «с. Веселе – с. Ясногірка», №16А «мкн Лазурний – вул. Центральна»

з тролейбусних маршрутів №5:

«Залізничний вокзал – ЕМСС», №6 «Залізничний вокзал – КТТУ», №7 «ЕМСС – КПД», №7А «НКМЗ – КПД» на автобусні маршрути:№33 «вул. Центральна (“Новий Світ”) – с. Шабельківка»;№16А «вул. Центральна (“Новий Світ”) – с. Городещино» (далі – Пересадка)

Порядок користування пересадочним квитком:

1. При вході до салону транспортних засобів автобусних маршрутів №5А, №11, №16А, №33 та тролейбусних №5, №6, №7 та №7А пасажир сплачує вартість проїзду та обов’язково повідомляє водію (кондуктору) про те, що йому потрібен, окрім, звичайного квитка ще й «Пересадочний квиток».

2. «Пересадочний квиток» друкується на Pos-терміналі автоматизованої системи оплати проїзду, яка впроваджена на комунальному транспорті у м. Краматорськ.

3. При прибутті на зупиночний пункт «вул. Центральна» пасажир за наявності діючого «Пересадочного квитка», на якому зазначено номер маршруту, державний номер транспортного засобу, дата та час придбання квитка, здійснює Пересадку в прямому чи зворотному напрямку.

4. При здійсненні Пересадки пасажир зобов’язаний пред’явити «Пересадочний квиток» водію (кондуктору), для його «погашення».5. Вартість подальшого проїзду при наявності діючого «Пересадочного квитка» безкоштовна.6. Пасажир має право на пересадку протягом 60 хв., від часу вказаному в «Пересадочному квитку».

Термін дії пілотного проєкту 2 місяці.