У Краматорську запрацював новий сервіс для оплати комунальних послуг

07.11.2021, 10:00, 1105,

Краматорська міська рада докладає зусиль для створення конкурентного середовища та розширення можливостей для сплати за житлово-комунальні послуги в м. Краматорськ.

На єдиному платіжному документі надруковано два варіанта квитанції. Ви можете оплатити будь-яку із квитанцій в зручний для Вас спосіб.

Заповнивши квитанцію, яка роздрукована на лицьовій стороні Єдиного платіжного документу за жовтень місяць можливо сплатити за житлово-комунальні послуги зі значною економією або безкоштовно в наступний спосіб:

Приміром, у відділенні «МЕГАБАНК» (вул. Василя Стуса, 50) здійснити комунальні платежі можна без комісії. Також без додаткових стягнень, розрахуватися за комунальні послуги можна через мобільний додаток todobank ( https://todobank.ua/ або сайт ЕРЦ ( https://erc.megabank.ua/ua). Для цього необхідно смартфоном відсканувати з квитанції QR-код.

Оплатити послуги можна і в пунктах НоваПей, що знаходяться у відділеннях Нової пошти, а також у терміналах самообслуговування Easyрay.

Тут абсолютно всі комунальні послуги, або будь-які з переліку, можна сплатити всього за 15 гривень, незалежно від кількості послуг, що сплачуються.

Додатковий варіант квитанції дає можливість оплачувати одним платежем одразу всі комунальні послуги у квитанції, що значно економить час.