У Краматорську запалав Вифлеємський вогонь миру

23.12.2021, 12:24, 344,

Краматорські пластуни завітали до міського голови Олександра Гончаренка та передали йому Вифлеємський вогонь миру.

Ця міжнародна акція розпочалася ще у 1986 році, її метою є поширення Вогню з Вифлеєму по країнах Європи та Америки як символу миру і злагоди в передріздвяний час.

Вогонь миру щороку запалюють у базиліці Різдва Христового у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Літаком транспортують до Відня, а вже звідти скаути везуть його до своїх країн. З Києва він поширюється по всіх областях України, звідти – у міста і села, а далі в храми, сиротинці, лікарні та нашим військовим, які стоять на захисті цілісності України.

«Це вже стало доброю традицією – зустрічатися напередодні  різдвяних свят та запалювати Вифлеємський вогонь. Дякую вам за привітання та сподіваюся, що наступного року ви також до нас завітаєте», – звернувся до присутніх міський голова.

Цьогоріч пластуни показали справжню вертепну виставу, де серед персонажів були Цар Ірод, Чортик, Янголятко, Смерть. Наприкінці свого виступу діти заспівали пісню, а потім передали Олександру Гончаренку святий вогонь. Міський голова подякував дітям за їхню акцію та передав  солодкі подарунки.