У Краматорську заклади освіти становляться більш доступними

03.06.2020, 11:10, 76,

Нещодавно у ЗОШ № 12 за ініціативи міського голови Андрія Панкова було облаштовано пандус. Ця школа є одним із пунктів для проведення ЗНО, то ж учні, що мають особливі потреби, тепер зможуть без перешкод дістатися до учбових класів. Аналогічні роботи після завершення термодернізації розпочнуться у селищній школі на Шабельківці.

     Для забезпечення права на освіту дітям з особливими освітніми потребами, у Краматорську при всебічній підтримці міського голови та депутатського корпусу створюються необхідні умови для навчання, і в першу чергу звертається особлива увага на архітектурну доступність навчальних закладів.

     У 2020 році за кошти місцевого бюджету у Краматорській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 12 було встановлено пандус з поручнями, вартість якого склала 230 тис. грн. Тепер учні на візку з легкістю можуть дістатися до класу.

     Крім того, зараз відбуваються ремонтні роботи будівлі Краматорського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 – дошкільний навчальний заклад) – спочатку роботи з термомодернізації, по закінченню яких у закладі також буде встановлений сучасний пандус для учнів з особливими освітніми потребами.