У Краматорську заборонили роботу розважальних закладів та громадського харчування після 22.00

07.07.2020, 16:58, 54,

Сьогодні відбулося чергове засідання Краматорського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

     Станом на 6 червня на території Донецької області зареєстровано 681 підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з яких 10 хворих (дорослі) померли.

     Всього за період карантину в м. Краматорськ на COVID-19 захворіло 39 осіб (всі хворі підтверджені лабораторно ПЛР), вилікувалось 22 особи, 17 осіб знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів. Тяжких випадків не зафіксовано. Середньої важкості – 4, безсимптомно хворіли – 32, з легкими проявами – 3. Всього з початку карантину було обстежено методом ПЛР 2051 особу, виконано 3109 швидких тестів, з них 26 – позитивні. Станом на 07.07.2020 в лабораторії знаходиться 336 матеріалів для дослідження на ПЛР.

     Також членів штабу проінформували про роботу моніторингових груп щодо контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на ринках та інших об’єктах торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, у громадському транспорті, та на об’єктах культури і спорту.

     Всього перевірено понад 200 об’єктів, з яких: закладів громадського харчування – 46 (15 зауважень), об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 83 (20 зауважень), об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 67 (30 зауважень). Основна маса зауважень була пов’язана з відсутністю засобів індивідуального захисту, недотриманням встановленої кількості відвідувачів (не більше 1 особи на 10 кв. м площі), недотримання соціальної дистанції. Крім того, проведено 127 перевірок ринків, винесено 146 пропозицій та 7 приписів. У зв’язку з послабленням карантину було перевірено 34 дошкільних навчальних заклади перед їх відкриттям.

     Крім того, перевірено 2 об’єкти централізованого водопостачання: КВП «Краматорський водоканал» та КП «Компанія «Вода Донбасу». Проведено перевірки моніторинговою групою 8 закладів, що відносяться до сфери культури (2) та фізкультури і спорту (6). Проведення перевірок триває.

     Після прийняття до відома рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо подовження на території Донецької області адаптивного карантину, результатом засідання міського штабу стало прийняття рішень про:

     • заборону роботу закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності в нічний час (після 22.00), у тому числі на відкритих майданчиках.

     • Продовження роботи мобільних груп з перевірки транспорту, ринків, закладів харчування та побутового обслуговування.

     • Посилення контролю з боку правоохоронців за дотриманням населенням протиепідемічних заходів на період карантину в громадському транспорті та закладах громадського харчування.