У Краматорську за минулий тиждень двадцятеро людей захворіли на коронавірусОлександр Гончаренко поспілкувався з головними медиками міста на рахунок оперативної ситуації в сфері охорони здоров’я Краматорська.

Не дивлячись на те, що фокус уваги суспільства відвернуто від коронавірусу — люди продовжують на нього хворіти. Кардинальне зменшення кількості випадків захворювання на ковід в Україні досягнуто завдяки вакцинації. Тож, щоб звести кількість випадків до мінімуму — розслаблятися зарано. Перевірте, чи ваша бустерна доза ще в силі? Особливо, якщо ви перебуваєте у групі ризику. З’ясували, що вам все ж таки треба оновити вакцину? Звертайтеся до найближчої амбулаторії центру сімейної медицини №1 у Краматорську.

Минулого тижня понад 7 тисяч мешканців нашого міста звертались до лікарів первинної ланки, з них 1414 — це діти. Зі зроблених 256 тестів на коронавірус позитивними виявились 20, тобто — майже кожен десятий з підозрою виявився хворим.

Також упродовж попереднього тижня 377 осіб у Краматорську звернулись до лікарень міста по надання стаціонарної допомоги. За той самий час 383 особи виписано, а 11, на жаль, померли. 

У Краматорську також триває процес злиття міських лікарень №№2 та 3, а також Дитячого територіального медичного об’єднання. Наразі у лікарнях проводять інвентаризацію поточної та архівної документації.