У Краматорську мешканці міста можуть укласти нові договори з «Нафтогаз Україна»

11.05.2021, 14:20, 3021,

З 1 серпня 2020 року в Україні працює ринок газу для населення. Згідно абзацу 1 пункту 25 розділу III Правил постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496, побутовий споживач має право на вільний вибір постачальника та безоплатну зміну постачальника.

Враховуючи вищезазначене, усім побутовим споживачам необхідно укласти договір на постачання природного газу з постачальником. Постачальник обирається споживачем самостійно, на власний розсуд, незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

Для зручності мешканців Краматорської територіальної громади забезпечена можливість оформлення Заяви-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Оформити Заяву – приєднання можливо за адресою м.Краматорськ, бул. Краматорський, 22, каб.5 (Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника» Житлово-комунального господарства м.Краматорська). У разі виникнення питань щодо відсутності квитанцій від ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» потрібно звертатись до Нафтогазу за телефонами 066-300-28-88, 098-300-28-88, 093-300-28-88.

Також нагадуємо, що побутовий споживач після укладання договорів, як і раніше, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ (Краматорське УГГ).

Аварійна служба газу “104” чергує цілодобово та оперативно виїжджає на виклик, щоб гарантувати людям безпечне газопостачання та, в разі потреби, усунути аварійну ситуацію.

В яких випадках треба телефонувати до служби “104”

  • Відчувається запах газу
  • Знизився чи підвищився тиск газу
  • Раптово зник газ у вашому будинку/квартирі
  • Ви помітили, що в роботу газових мереж втручаються сторонні особи
  • Стався вибух, пожежа

В разі виявлення збоїв в роботі розподільних систем, газових приладів, відсутності тяги в димових і вентиляційних каналах.