У Краматорську з’явилися 2 нових апарата ШВЛ та 2 кисневих концентратора

31.08.2020, 16:19, 130,

В інфекційному відділенні Краматорської міської лікарні № 1 встановлені 2 нових апарати ШВЛ та 2 кисневих концентратора, які були закуплені за кошти місцевого бюджету.Апарати штучної вентиляції легень – Brightfield S1100A експертного класу в комплексі зі зволожувачем з підігрівом і модулем капнографії (вимірювання вмісту вуглекислого газу у повітрі, котре видихає пацієнт) з вбудованим акумулятором. Вони мають велику кількість режимів вентиляції, що дозволяє підібрати оптимальний варіант, виходячи з кожної конкретної клінічної ситуації.

Кисневі концентратори Brightfield 1.0 UA призначені для виокремлення кисню з оточуючого повітря і подачі його високої концентрації пацієнту. Можуть використовуватись як джерело кисню при підключенні пацієнта до апарату штучної вентиляції легень, а також як джерело кисню для пацієнтів, що потребують кисневої терапії.Обладнання встановлено в інфекційному відділенні і готове у разі потреби до використання.

«Ми оновлюємо лікарні та амбулаторії нашого міста, проводимо капітальні ремонти. Не менш важливим етапом є оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, адже медицина крокує уперед і таке обладнання має безліч переваг: воно полегшує роботу нашим медикам, є надійним та сучасним, та пришвидшує одужання краматорців, – підкреслив Андрій Панков. – Маю надію, що воне врятує життя кожного пацієнта, хто цього потребуватиме».

Закупівля сучасного обладнання стала можливою завдяки виділенню коштів з місцевого бюджету зі спеціального фонду для боротьби з COVID-19.