У Краматорську з професійним святом привітали слідчих

01.07.2021, 13:14, 49,

Заступник міського голови Валерій Радченко привітав поліцейських та вручив їм подяки.

1 липня відзначається день створення слідчих підрозділів. Сьогодні у Краматорському райуправління поліції та підлеглих органах привітали слідчих зі святом, а кращим вручили подяки та подарунки. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Робота слідчого – одна з найтяжчих та потребує неабиякої аналітики та зосередженості, аби не впустити важливих деталей під час розслідування кримінальних проваджень. Саме від чітких дій слідчого, грамотного мислення, використання доказової бази залежить подальша доля людини, яка опинилася в полі уваги правоохоронних органів.

Сьогодні керівництво Краматорського районного управління та заступник міського голови Краматорська Валерій Радченко привітали слідчих з професійним святом. Валерій Радченко подякував слідчим за роботу. «Я бажаю вам наснаги, професіоналізму, міцного здоров’я та легких буднів», – сказав Валерій Радченко.

«Слідчий-це свого роду спосіб життя. Ваша робота служить справі відновлення справедливості, що є неможливим без професійності, аналітичного складу розуму, вправності, проникливості, без таланту відновлювати події і розуміти ситуації. З нагоди професійного свята вітаю всіх і бажаю міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у роботі на благо нашої держави. Хай завжди вас оточує людська повага та буде прихильною до вас доля», – побажав виконуючий обов’язки начальника Краматорського рай управління поліції Станіслав Загурський.

За високий професіоналізм, ініціативу та наполегливість, витримку, зразкове виконання професійних обов’язків, уміння працювати в складних умовах з нагоди Дня слідчого від імені міського голови Олександра Гончаренко найкращих правоохоронців відзначили подяками.