У Краматорську з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України відбулися спортивні змагання серед військових та виставка техніки на площі Миру

14.10.2021, 18:50, 319,

У Краматорську в критому стадіоні саду Бернацького відбулися змагання з армреслінгу, гирьового спорту та жиму штанги серед військових.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним та заступником голови Донецької обласної державної адміністрації Вадимом Філашкіним і заступником командувача об’єднаних сил з авіації та протиповітряної оборони Ігорем Дорошком відкрили спортивний захід привітанням та врученням екіпірування тренерам, вихователям, керівникам гуртків та секцій спортивних шкіл міста.

«Друзі, радий вітати всіх присутніх в День захисника і захисниць України!

Саме сьогодні, на свято Покрови та День українського козацтва – ми вшановуємо наших військовослужбовців, які є прикладом мужності, честі, патріотизму для молодого покоління.

Користуючись нагодою, хочу також привітати й тренерів спортивних класів Краматорська. Завдяки вашій кропіткій роботі наше місто починає виховувати багато переможців та призерів з різних видів спорту.

Сьогодні ми вперше робимо вам такий подарунок – це комплекти якісної спортивної форми. Це один із послідовних кроків створення гідних умов праці для розвитку спортивного міста.

Бажаю всім перемог, спортивної наснаги та здоров’я!  Зі святом!» – звернувся до присутніх з вітальним словом Олександр Гончаренко.

Також на площі Миру відбулася виставка військової техніки, де були представлені зразки вогнепальної зброї різних калібрів, засоби зв’язку, автомобілі.