У Краматорську визначилися з майбутніми профілями в 10-х класах


В управлінні освіти Краматорської міської ради відбулася нарада, в якій взяли участь директори закладів загальної середньої освіти під керівництвом секретаря КМР Ігоря Сташкевича та начальника управління освіти Дениса Сисоєва. Головною метою наради було обговорення питання відкриття набору до профільних 10-х класів у наступному навчальному році.

Під час наради директорами були представлені аналітичні звіти з успішності учнів за різними профілями, що викладаються в закладах освіти. Цей аналіз дозволив виявити сильні сторони та визначити напрямки для подальшого вдосконалення навчального процесу. Відзначимо, що завдяки даним звітам вдалося виявити й розробити стратегію вирішення наявних недоліків.

Велику увагу приділили обговоренню питання розподілу профілів 10-х класів з метою максимального охоплення всіх районів міста необхідними напрямами навчання. Начальник управління освіти Денис Сисоєв запропонував розробити оптимальну стратегію розподілу профілів, щоб забезпечити учням можливість обирати та здобувати якісну освіту відповідно до їхніх інтересів та здібностей.

Зазначимо, що обговорені на нараді питання є частиною широкого стратегічного плану розвитку освіти у місті, спрямованого на підвищення якості навчання та забезпечення кожного учня доступом до різноманітних освітніх можливостей.

За висновками наради було визначено наступні профілі:
математичний, історичний, інформаційний, хімічний, медичний, англійсько-польський та англійсько-німецький.

Кожен з цих профілів буде розроблено з урахуванням сучасних вимог до освіти та ринкових потреб. Такий розподіл дозволить учням здобувати не лише загальну освіту, а й спеціалізовані знання, які стануть надійною основою для подальшого навчання у закладах вищої освіти й успішної кар’єри в майбутньому.

За матеріалами Управління освіти Краматорської міської ради