У Краматорську визначили перевізника, що обслуговуватиме новий автобусний маршрут на Шабельківку

08.12.2020, 13:25, 1743,

Запустити новий маршрут за номером 33 «Шабельківка – НКМЗ» намагались ще на початку року, щоправда, тоді жоден із перевізників, що працюють у Краматорську, не виявив бажання.

Тепер же визначитись із переможцем членам конкурсної комісії було просто – Краматорське трамвайно-тролейбусне управління виявилось єдиним підприємством, що вийшло на конкурс із пропозицією працювати на новому маршруті. Він матиме довжину 19,3 кілометри в одному напрямку, його обслуговуватимуть 3 одиниці транспорту. Орієнтовний інтервал руху в години пік має складати від 35 до 45 хвилин. Мешканці СМТ Шабельківка матимуть змогу безпересадково дістатись до важливих об’єктів соціальної інфраструктури, що розташовані у центральній частині міста. Кінцева зупинка маршруту розташовується на оборотному кільці тролейбуса по вулиці Дружби «ПАТ НКМЗ», біля льодової арени та майбутнього міського комунального басейну.

Нові машини обладнані трекінговою GPS-системою, кондиціонерами у салоні, інформаційними екранами, внутрішньою і зовнішньою автоматичною інформаційною транспортною системою аудіоінформування пасажирів. Задній майданчик має низький рівень підлоги і відкидний пандус. На їх придбання із міського бюджету було витрачено майже 7,5 мільйонів гривень.

«Сьогодні ставимо перед собою задачу запустити новий маршрут не пізніше 7 січня, – наголосив заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний, – впевнений, члени виконкому підтримають рішення про ухвалення переможця вчасно, і до Різдва ми владнаємо усі необхідні процедурні моменти».