У Краматорську вирішують, де розміщувати рекламні конструкції

28.04.2021, 14:01, 806,

Члени робочої групи з розробки Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади визначили місця, правила та вартість розміщення рекламних конструкцій

До складу робочої групи увійшли співробітники управлінь Краматорської міської ради, члени громадських організацій, підприємці, представники Патрульної поліції, рекламних агентств. Очолив робочу групу заступник міського голови Сергій Смирнов. Обговорення розпочались на початку березня.

Під час засідань учасники вирішували, які саме види рекламних конструкцій мають бути розміщені у різних частинах міста.

В результаті обговорення, члени робочої групи дійшли згоди, що у «червоній зоні», в яку увійшли вулиця Двірцева, проспект Миру, бульвар Краматорський, вулиця Тріумфальна та частина вулиці Паркової (до в’їзду у парк Ювілейний), вулиця Стуса (від перехрестя Дружби та Стуса), реклама розміщуватися не буде.

Складні аркові конструкції можуть бути розміщені лише у «зеленій зоні», уздовж вулиці Олекси Тихого. Також відзначені території, де будуть розміщені лише сіті-лайти – «жовта зона» та місця, де можливо установити будь-який вид рекламної конструкції, окрім складних аркових конструкцій – «блакитна зона».

Окрім того, були визначені вимоги до оформлення усіх видів рекламних конструкцій, яких розмірів вони повинні бути.

Після внесення усіх змін у Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Краматорської територіальної громади, документ буде подано на розгляд міському голові.