У Краматорську виділили кошти на відновлення роботи дитячих садків

27.05.2020, 13:55, 82,

Сьогодні відбулась чергова 69 сесія Краматорської міської ряди. Частина питань, що розглянули депутати, стосувалась відновлення роботи дитячих навчальних закладів та проведення сесій Зовнішнього незалежного оцінювання на базі закладів освіти Краматорська.

     Нещодавно у рамках поетапного послаблення карантинних заходів Кабінет міністрів України дозволив органам місцевого самоврядування відкривати дитячі садки, але при цьому висунув ряд вимог, згідно з якими туди необхідно закупити засоби індивідуального захисту для персоналу, проводити періодичний температурний скрінінг, користуватись під час прибирання приміщень спеціальними дезінфікуючими засобами та інше. Окрім того для проведення у літній період ЗНО для випускників заклади середньої освіти так само мають бути забезпечені необхідними додатковими засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

     На усе це, за розрахунками відділу освіти нашого міста необхідно 1,4 мільйони гривень. Сьогодні депутати міської ради своїм рішенням виділили потрібні кошти. Також, за пропозицією депутатів міської ради 36 800 гривень буде направлено на відновлення роботи інклюзивно-ресурсного центру.

     Також депутати міської ради проголосували за виділення більше ніж 370 тисяч гривень на обслуговування пільгових категорій громадян, котрі звертаються за стоматологічною допомогою лікарень нашого міста.