У Краматорську встановлені нові тарифи на перевезення пасажирів на міських маршрутах

02.06.2021, 13:08, 745,

2 червня під час чергового засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради було прийняте рішення щодо встановлення тарифів на послуги з перевезення  пасажирів і багажу автобусами  на міських маршрутах  загального користування,  які  здійснюються  у  звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі і обслуговуються ТОВ «ЮМВОСА» та  ПрАТ «Краматорське АТП 11410» та встановлення   тарифів   на   послуги   з перевезення  пасажирів і багажу  автобусами  та   тролейбусами    на   міських   маршрутах загального    користування,   які   обслуговує КП «Краматорське   трамвайно-тролейбусне управління».

Начальник відділу транспорту, зв’язку та енергетики Олена Бахметьєва у своїй доповіді зазначила, що розгляд ініціативи перевізників, щодо зміни тарифів, пройшов всі передбачені законодавством етапи.

«У складі тарифу, який діє зараз, зарплата водія складає 7 тисяч гривень, у нових розрахунках пропонується підняти зарплати до 12 500 грн. Це робиться тому, що на підприємствах ПрАТ «Краматорське АТП–11410» та  ТОВ «ЮМВОСА» існує проблема «кадрового голоду».

Крім того, ми ставимо приватним перевізникам конкурсне завдання – оновлення рухомого складу, обладнання техніки GPRS-системами та системами безготівкової оплати проїзду. Тому пропозиція підняти тариф є обґрунтованою», – сказала Олена Бахметьєва

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко підкреслив, що у разі не підтримання проєкту рішення, автоперевізники не вийдуть на конкурс і місто залишиться без 100 одиниць техніки. 

«Приватні перевізники тримали тариф сім гривень протягом трьох років. Скажіть, будь ласка, заробітна плата кожного року зростає? Електроенергія, газ та інше? Якщо ми хочемо, щоб перевізники купували новий транспорт – вони мають змінити тарифи. Альтернатива є – ви можете не погоджувати це рішення. Але в такому разі ми повинні розуміти, що підприємства не вийдуть на конкурс. А це 100 одиниць техніки, яку ми маємо чимось замінити. В результаті, місто залишиться з 30 тролейбусами та 19 автобусами. Цього недостатньо щоб задовольнити потреби наших мешканців. Або, тоді ми маємо купити 100 одиниць техніки, кожна коштує по 2 млн.грн. На сто одиниць – 200 мільйонів. Це весь бюджет розвитку Краматорська на цей рік!», – зазначив Олександр Гончаренко.

Члени виконкому Краматорської міської ради затвердили нові тарифи на проїзд у громадському транспорті

Згідно з рішенням, проїзд у тролейбусах коштуватиме 8 грн, а у маршрутках та автобусах – 10 грн. Рішення набере чинності після публікації у газеті.