У Краматорську вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії


Вже понад 10 років українські діти живуть в страху, причиною якого є агресія, яку розгорнула проти нашої держави росія.

З 2014 по 2021 рік в Україні внаслідок ворожих дій росії загинуло щонайменше 245 дітей, а за час повномасштабної війни 2022-2024 років — Офісом Генерального прокурора України підтверджено випадки загибелі 545 дітей. Поранень у цей же час зазнали ще 1311 маленьких українців.

Ці цифри — жахають. А ще страшніше стає від усвідомлення того, що вони не остаточні, адже досі невідомо скільки дітей загинули в Маріуполі та інших окупованих росією містах або ж, часто, українська сторона не може до кінця засвідчити факт загибелі українців у зонах, де ведуться бойові дії.

Проте ми знаємо точно одне — якби не агресія росії, тисячі українських дітей мали б зовсім інше майбутнє, світле та повне надій.

Сьогодні керівництво Краматорської міської військової адміністрації та Краматорської міської ради вшанувало пам’ять дітей, що загинули внаслідок російської агресії — на липі представники органів влади у Краматорську розвісили символічних “білих янголів”: голубів із дзвіночками, що уособлюють душі дітей, які спостерігають за нами з небес.

Вічна пам’ять маленьким українцям, чиї життя забрала війна.