У Краматорську вшановують Героїв Небесної Сотні

19.02.2021, 12:07, 1160,

Сьогодні у Краматорській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбулась лінійка-реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні. На пам’ятному заході була присутня мама Героя України Івана Пантелєєва – Людмила Іванівна, радник голови Донецької облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, заступник командувача об’єднаних сил полковник Григорій Токар, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич та заступник міського голови Олена Катальнікова.

Людмила Іванівна Пантелєєва – мама Івана Панетелєєва, Героя Небесної Сотні, Героя України

“Сьогодні ми вшановуємо пам’ять героя, який став пліч-о-пліч з однодумцями на захист майбутнього України, який віддав своє життя за свободу нації, – сказав Ігор Сташкевич, звертаючись до присутніх на заході школярів, – вони до останнього боролися за незалежність, вічна їм шана. Герої не вмирають!”

Минуло вже 7 років, як на обгорілій бруківці Майдану Незалежності, серед стовпів чорного диму над Будинком профспілок вирішувалася доля всієї України, її європейське демократичне майбутнє. Присутні гості та учні ЗОШ №10 вшанували пам’ять полеглих Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки Івана Пантелєєва, який був учнем цієї школи.