У Краматорську вручили ключі від житла багатодітним сім’ям та спортсменам

28.12.2021, 16:34, 385,

Голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації  Павло Кириленко напередодні Нового року вручив ключі від житла багатодітним сім’ям, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, і автомобілі дитячим будинкам сімейного типу та багатодітним родинам.

Також участь у нагородженні взяв міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, котрий вручив сертифікати та ключі від квартир дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, і майстру спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, бронзовому призеру чемпіонату світу Максиму Євтушенку.

 Центри соціально-психологічної реабілітації дітей отримали сертифікати на спортивний інвентар, а 4 громади – сертифікати на обладнання для наметових таборів.

«Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – одна з наших найвідповідальніших задач. За час дії відповідної регіональної програми ми вже придбали 504 квартири та будинки на загальну суму понад 130 млн гривень – це 504 дитини, які можуть тепер почати новий етап свого життя. А новий спортивний інвентар служитиме вихованцям центрів соціально-психологічної реабілітації у Краматорську, Добропіллі, Слов’янську, Лимані і Торецьку», – зазначив Павло Кириленко.