У Краматорську вручили ключі від квартири дитині, позбавленій батьківського піклування, та новий автомобіль для дитячого будинку сімейного типу

17.12.2020, 15:39, 2066,

Сьогодні у Донецькій ОДА мешканці Краматорська, які входять до особливої категорії, отримали сертифікати і ключі від житла та автомобіля для дитячого будинку сімейного типу.

З 2017 року за кошти субвенції з обласного бюджету та бюджетів міст, районів, ОТГ на умовах спів фінансування 50/50 було придбано та надано дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування 451 одиницю житла на більш ніж 118 млн. грн.

У поточному році у Краматорську придбали 11 таких квартир. Сьогодні, напередодні новорічних свят, 22-річна Анастасія Козловська отримала ключі від однокімнатної квартири.

Також родина Юліанни та Олександра Новгородцевих отримала у користування автомобіль CITROЁN, який довзолить спокійно та зручно подорожувати усією великою родиною. У цій сім’ї виховується 2 усиновлених дітей та 8 дітей-вихованців з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 3-х до 16 років. Четверо з них вже змінили свої прізвища на прізвище батьків-вихователів – і саме цей факт показник справжнього ставлення дітей до батьків.

Під час святкового західу Юліанна запросила у гості керівника Донецько ОДА Павла Кириленка, аби він на власні очі побачив, як живе ця родина.

Голова області прийняв запрошення та завітав у цей затишний будинок із подарунками для малечі.