У Краматорську відкрили перший обласний чемпіонат з пауерліфтингу для спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

03.12.2020, 11:52, 480,

Сьогодні в Краматорську, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. З нагоди цієї дати у «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» стартував чемпіонат Донецької області з пауерліфтингу та відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Інклюзивні послуги для всіх».

До Центру реабілітації завітав міський голова Краматорська Олександр Гончаренко. Він висловив слова підтримки спортсменам та відвідувачам закладу: «Я вражений вашою силою духу та мужністю. На вашу долю випали непрості випробування, але ви долаєте їх та доводите, що у цьому світі можливо все. Головне – віра та воля до перемоги. У цей день  як міський голова хочу запевнити, що Краматорська міська рада буде робите усе можливе аби створити і забезпечити комфортне інклюзивне середовище для усіх мешканців міста».

Він вручив подарунки усім учасникам змагання, а слухачі Центру, в свою чергу, передали йому оберіг, зроблений власними руками. Ініціаторами проведення першого Чемпіонату  виступили Донецький регіональний центр «Інваспорт» та Краматорська міська рада.  Крім того, саме сьогодні відбулося відкриття фотовиставки в рамках проекту «Інклюзивні послуги для всіх», що реалізується міжнародною гуманітарною організацією Save the Children – вона розташована на першому поверсі Центру «Донбас».