У Краматорську вперше відбулись кільцеві перегони по бездоріжжю

18.09.2021, 16:37, 445,

За підтримки Краматорської міської ради у нашому місті вперше відбулись перегони по бездоріжжю за кубок Донбасу, які зібрали спортсменів зі всієї України.


Організаторами заходу стали Club 4*4 Kramatorsk off road, що звернулися до міської ради з ідеєю облаштування спеціальної траси в глиняному кар’єрі у селищі Красногріка. Управління фізичної культури і спорту та управління житлово-комунального господарства підтримали ініціативу та допомогли зі створенням необхідних умов – розчистили місцевість, вирили перепони, застрахували трасу.


Тож сьогодні у Краматорську уперше відбулись ці незвичні змагання, що зібрали велику кількість глядачів. На них чекало яскраве видовище: досвідчені гонщики на квадроциклах та позашляховиках, екстремальні схили, круті підйоми та повороти. Спортсмени, які завітали у наше місто з різних куточків України, були задоволені новою локацією.


“Краматорськ створює все більше точок-магнитів для туристичних, спортивних чи інвестиційних проєктів. В перспективі ми маємо усі шанси вже наступного року приймати чемпіонат України з цього виду спорту у Краматорську”, – відзначив міський голова Олександр Гончаренко, який також відвідав захід.