У Краматорську відзначили День місцевого самоврядування

07.12.2020, 11:30, 469,

Сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З цієї нагоди міський голова Краматорська Олександр Гончаренко відзначив найкращих працівників та активних депутатів VIII скликання подяками та грамотами. Він привітав депутатів та співробітників виконавчого комітету Краматорської міської ради з професійним святом.

Сьогодні в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З цієї нагоди міський голова відзначив найкращих працівників та активних депутатів VIII скликання подяками та грамотами.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято підкреслює велику значимість існування важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу, – підкреслив міський голова. – Бажаю усім вам, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, нових звершень та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку ви робите гідно та професійно».

Також заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській областях  Людмила Долгополова  вручила Аллі Таран, начальнику відділу кадрового забезпечення та з питань нагород, Подяку Національного агентства України з питань державної служби.

Доречі, цю відзнаку за особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування у Донецькій області отримала лише співробітниця саме Краматорської міської ради.