У Краматорську відзначають День Збройних сил України та вшанувують пам’ять героїв

06.12.2020, 11:41, 274,

Сьогодні міський голова Краматорська Олександр Гончаренко разом із заступником голови Донецької ОДА Вадимом Філашкіним та керівництвом ООС поклали квіти біля меморіалів загиблим воїнам на Карачуні, трасі між Слов’янськом та Краматорськом та біля с. Семенівка.

Вони вшанували пам’ять загиблих героїв, що віддали своє життя заради збереження миру та території України.

Разом з тим Олександр Гончаренко також привітав усіх військовослужбовців з професійним святом:

«Шановні військовослужбовці!

Від імені усіх мешканців Краматорська та себе особисто прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України. Ви – мужні чоловіки та жінки, які зі зброєю у руках відстоюють незалежність та суверенітет нашої країни.

Саме завдяки вам Україна вигартовується та протистоїть зовнішньому ворогу.  Наші пращури – волелюбні козаки, були одними із найкращих воїнів, яких поважали та сприймали як сильних супротивників. І ви продовжуєте ці славні традиції.

Українська армія швидко розвивається, трансформується і підвищує рівень підготовки. Наші воїни мають бойовий досвід, та готові дати відсіч у разі потреби у будь-який час.

Ми дякуємо вам за мирне небо над Краматорськом, за можливість перетворювати місто на сучасний та комфортний простір для усіх. Ми низько схиляємо голови перед тими воїнами, хто заради втілення цієї мети віддав найцінніше – своє життя. Пам’ять про них ніколи не буде забута, бо герої не вмирають.

Прийміть  найщиріші привітання з Днем Збройних сил України! Бажаю вам сил, наснаги, незламної волі! Нехай у ваших родинах панує затишок та злагода, а ви завжди будете повертатись додому цілими та неушкодженими».