У Краматорську відсвяткували День фізкультури і спорту

12.09.2021, 19:46, 173,

12 вересня на стадіоні у парку «Ювілейний» у Краматорську відбулось справжнє спортивне свято за участю дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

Під час урочистого відкриття заходу міський голова Олександр Гончаренко привітав усіх з Днем фізкультури і спорту та вручив щорічні разові премії міського голови «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у місті Краматорську».

«Вітаю всіх з Днем фізкультури і спорту! Краматорську є чим пишатись – багато наших спортсменів здобули перемоги на аренах усіх рівнів – як внутрішніх, так і міжнародних.

Крім того, у місті з’являються нові мультифункціональні спортивні майданчики та комплекси, ковзанка, завершується будівництво сучасного басейну. Кожен мешканець міста може обрати той вид спорту, який йому до вподоби.  У школах цього року було відкрито 9 спортивних класів з хокею, футболу, баскетболу, легкої атлетики. 

Сьогодні для мене дуже почесно відзначити найвидатніших спортсменів і тренерів Краматорська премією міського голови. Впевнений, що вони й надалі прославлятимуть Краматорськ в Україні та за її межами», – звернувся до присутніх Олександр Гончаренко.

Серед лауреатів, які отримали премії:

тренери – Сергій Васильченко, Іван Головенко, Олег Євтушенко, Данило Ковальов, Сергій Лук’янченко, Наталія Ляпкіна, Олександр Мартинков, Микола Сієнко, Ігор Шалаумов;

спортсмени з олімпійських видів спорту – Поліна Дяченко, Владислав Євтушенко, Владислав Луб, Ілля Москаленко, Ганна Охрей, Іван Цибанев;

спортсмени з інвалідністю – Тетяна Бобровська, Олексій Філіппських;

спортсмени з неолімпійських видів спорту – Ілля Пархоменко, Владислав Руднєв, Андрій Шевченко.

На заході були представлені всі дитячо-юнацькі спортивні школи міста. Гості свята мали можливість ознайомитись з різними видами спорту та подивитися показові виступи.

Під час показових виступів міський голова Краматорська поспілкувався з тренерами та спортсменами, а також залучився до тренувань зі скелелазіння, хокею та футболу.