У Краматорську відремонтують амбулаторію у м-ні Лазурний

07.07.2020, 10:53, 72,

Фінансування цього проекту відбудеться за підтримки уряду Німеччини та Українського фонду соціальних інвестицій.

     Сьогодні відбулося підписання меморандуму про співпрацю щодо покращення умов надання медичних послуг у Краматорську. Ця подія стала початком активного впровадження проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)». На виконання Проекту Уряд Німеччини виділив грант розміром 14,45 млн євро через німецький Банк розвитку KfW. Впроваджуватиме Проект Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) у співпраці з територіальними громадами та керівництвом закладів первинної медико-санітарної допомоги.

     Амбулаторія № 1 м. Краматорська увійшла до переліку субпроектів першого етапу. У його реалізації планується профінансувати енергоефективне оновлення приміщень та постачання медичного обладнання. Прогнозний розмір фінансування наразі становить близько 9 млн грн.

     «Хочу висловити вдячність представникам Проекту Українського фонду соціальних інвестицій та уряду Німеччини за увагу до проблем розвитку медицини та особливо до закладів первинної медико-санітарної допомоги. Амбулаторія № 1, яка розташована у м-ні Лазурний, давно потребує ремонту – вона обслуговує мешканців цієї частини міста. Це приблизно 12 000 мешканців – як дорослих, так і дітей. У 2016 році Краматорською міською радою були виділені кошти на розроблення кошторисної документації по реконструкції будівлі амбулаторії, однак, у зв’язку з тим, що фінансування проекту було відсутнє, то ця реконструкція не відбувалася», – відзначив міський голова Андрій Панков. – «Тепер, завдяки підтримці, ми маємо змогу не тільки оновити будівлю, а й додатково отримати медичне обладнання та матеріали, необхідні для забезпечення більш ефективної протидії розповсюдженню коронавірусного захворювання COVID-19. Дякую за підтримку та сподіваюсь, що підписання цього Меморандуму стане початком плідної співпраці, результатом якої стане якісне покращання надання медичних послуг краматорцям».

     Довідка

     Під час впровадження Проекту будуть реалізовані заходи для всебічного розвитку потенціалу лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проекту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня. Окрім підконтрольних Уряду України районів Донецької області у рамках Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)» будуть профінансовані заклади первинної медичної допомоги у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях та у підконтрольних Уряду України районах Луганської області.