У Краматорську відновлюють зупинки громадського транспорту


У цьому році планують встановити 5 нових павільйонів-зупинок для пасажирів міських маршрутів.

     Упродовж 2016-2019 років у Краматорську відремонтували або встановили нових 35 зупинок громадського транспорту. Більшість побудовано з нуля: зупинки мають міцний фундамент, несучі елементи виконано з металу. Дах і стіни облицьовано листовим поліпропіленом.

     Тішить, що ініціативу з оновлення зупинок підхоплюють і мешканці міста. Одна така зупинка, яку вже охрестили справжнім «арт-об’єктом» з’явилась біля Коледжу технологій і дизайну по бульвару Машинобудівників. Малюнки, розміщені на стінах зупинки – творчість студентів та викладачів навчального закладу. Виконавець – управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста. Кошти на побудову павільйону виділено в рамках Громадського бюджету. У рамках цього ж проекту також було облаштовано новий тротуар з фем-плитки, місця для відпочинку перехожих, студентів та викладачів. Плитка різного кольору утворює ніби малюнок вишиваної троянди, що, за задумом авторів, символізує квітучий Донбас.

     У 2020 році збудують 5 зупинок: біля колишніх прохідних Хлібокомбінату, по вулиці Маяковського, по бульвару Машинобудівників в районі будинків 5 і 28 та біля Краматорського коледжу ДонНУЕТ, а також на перехресті вулиць Часов’ярська та Патріотична.