У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області

05.04.2021, 16:21, 789,

Сьогодні у Донбаській державній машинобудівній академії відбулося відкриття інноваційного Центру та підписання меморандуму про співпрацю між Краматорською міською радою та цим навчальним закладом.

В рамках Програми ООН  “Відновлення та розбудова миру”  та компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації”, який реалізується за підтримки Європейського союзу, було створено Центр ІТ-рішень Донецької  області на базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА). На урочистому відкритті були присутні заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані,

заступник голови Донецької ОДА Ігор Мороз, керівник  Програми ООН з відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич, керівники інших міст та ТГ Донецької області.

Планується, що новий Центр буде співпрацювати із громадами для досягнення позитивних результатів в сфері цифровізації та ІТ-розвитку. В рамках цієї діяльності передбачено впровадження інструментів е – управління та сучасних інформаційних технологій, нових форм в роботі системи надання адміністративних послуг, спрямованих на зміцнення потенціалу органів влади та місцевого самоврядування Донецької області.

Його головними завданнями є взаємодія між представниками громад і регіональними освітньо-науковими установами, створення персонального освітнього середовища  та реалізація освітніх програм для фахівців громад в питаннях, що відповідають посадовим обов’язкам, популяризація інформаційних технологій та підвищення обізнаності населення в сфері IT.